Reference

preferuji bowenovu masáž

"Bowenovu masáž jsem vůbec neznala. Když mi ji Gabča nabídla, myslela jsem, že výsledek bude stejný nebo podobný jako u klasické masáže. Omyl, je to naprosto jiný zážitek. Tělo si doteky daleko lépe a intenzivněji "užívá" a má čas je zpracovat, nejsou zde rušivé vlivy z rychlého přecházení z jedné části těla na druhou. Pokud si budu moci někdy vybrat, tak opět Bowenovu masáž. "

Lenka

bolavá záda

Ke Gábině jsem začal docházet, když jsem začal mít v práci problémy se zádama. Musím říct, že jsem nikdy nevěřil na ,, energie" atd. Hned po první terapii jsem cítil obrovské zlepšení a předplatil si několik terapií dopředu. V současné době docházím jen na tzv. udržovačku....Gábi moc děkuju za pomoc a všem doporučuji.

Adam H.

Bowen masáž

"Bowenova masáž mi vždy přináší celkovou úlevu a uvolnění napětí a to jak pro tělo tak pro duši. Nashromážděné negativní emoce se uvolňují a mizí. Člověku se vrací energie. Bowenovu masáž u paní Kolmanové stojí za to vyzkoušet zejména pro každého, kdo má pracovní stres a sedavé zaměstnání stejně jako já."

P. z Prahy

Alternativní medicína pro psy

“Návštěva Gábiny byla naší první zkušeností s alternativní medicínou pro psy. Zatím je brzo dělat závěry, každopádně musím konstatovat, že diagnostika zdravotního stavu byla velmi profesionální a komplexní. Zároveň oceňuji přístup k řešení zdravotních potíží a následnou péči.”

Honza

Bowen terapie pro psy

“Kačenku bolela záda, tak si zašla do Vetcentra ke Gabče Kolmanové na super luxusní masáž. Teta masérka byla z naší požitkářky tak nadšená, že ji dala na své webovky. Jukněte, jak si to užila a pokud můžete, tak to těm Vašim mazlíkům taky dopřejte, je to pro ně vážně slast. Můžeme také doporučit reiky, Kačenka byla po ošetření jako nová.”

Petra